Site Loader

Każdy zapalony czytelnik z utęsknieniem czeka na ten czas w roku, kiedy za oknami pada śnieg i można z ulubioną lekturą zasiąść na kanapie grzejąc się pod kocem, popijając od czasu do czasu gorącą herbatę. Mól książkowy z prawdziwego zdarzenia z jeszcze większą radością pragnie nadejścia Świąt Bożego Narodzenia, kiedy można buszować wśród w księgarniach poszukując idealnej pozycji dla bliskich. Taka osoba na pewno doceni dobrą książkę jako TaniaKsiazka – prezent na gwiazdkę.

Pozycja dla fanów mocnych wrażeń

Powieść “Tylko jedno kłamstwo” brytyjskiej pisarki Kathryn Croft to trzymający w napięciu aż do ostatniej strony thriller psychologiczny. Główna bohaterka – Tara Logan to osoba, która spełnia się w roli żony i matki dwójki nastolatków – Rosie i Spencera. Ma udane, spokojne życie, tak w każdym razie sądzi, aż do dnia, gdy wydarza się coś, co burzy tę iluzję.

Nieoczekiwane przebudzenie obok nie swojego męża jest najstraszniejszym momentem w życiu kobiety. Tara nie pamięta nic z wydarzeń poprzedniej nocy, a przecież musiało stać się coś, co doprowadziło ją do łóżka jej sąsiada. Czyżby uprawiała seks z mężem przyjaciółki? Sytuacji nie poprawia fakt, że jest całkiem naga, ani odkrycie, że leżący obok mężczyzna jest martwy. Tarę przeraża to, co się stało na tyle, że postanawia uciec jak najszybciej z domu sąsiadów. Przecież nie może zadzwonić na policję, skoro nie pamięta nawet, czy to nie ona zamordowała Lee. Gdyby zeznała, że nie wie, jak znalazła się w łóżku męża przyjaciółki najprawdopodobniej uznano by to za marne wykręty i próbę uniknięcia odpowiedzialności. Tara bojąc się prawdy zaczyna swoją drogę przez kłamstwa. Może jednak jest ktoś, kto lepiej od niej wie, co jej się przydarzyło?

Coś dla fanów romantycznych opowieści i długich rozmów przy kominku

Powieść “Zimowa Jutrzenka” autorstwa Adrianny Trzepioty to idealna lektura dla fanów historii o wyjazdach na urokliwe odludzie, gdzie zagubione mieszczuchy odnajdują spokój i pogodę ducha. Opowiada historię czterdziestoparoletniej Joanny, która odniosła zawodowy sukces, jako redaktorka pisma dla kobiet. Niestety, jej życie osobiste nie przedstawia się równie wspaniale. Właśnie przechodzi bolesne rozstanie z mężem, który od roku ukrywał przed nią romans. Kobieta czuje się zdradzona i oszukana. Postanawia na jakiś czas zszyć się na oddalonej od cywilizacji mazurskiej wsi. Zabiera ze sobą córkę i wyrusza w drogę mimo szalejącej wokół śniegowej zawieruchy. Ratuje życie znalezionemu przy drodze potrąconemu wilkowi.

Czy rodzinne strony pomogą bohaterce uporządkować swoje emocje i znaleźć prawdziwą bratnią duszę? Przy tej lekturze niezależnie od pory roku można zanurzyć się w magiczną aurę świąt.

Boże Narodzenie obraz utworzony przez freepik - pl.freepik.com

Post Author: Ela